Programma

Programma

Poule A Poule B
a. CHKA 1 e. CHKB 1
b. CHKC 2 f.  CHKD 2
c. CHKD 1 g. CHKC 1
d. CHKB 2 h. CHKA 2

 

Het toernooi wordt om 10.15 geopend in hal 2 door ?? waarna de teams aan het publiek voorgesteld zullen worden.

Hal 1 Hal 2
11.00-11.25 a – b (A1) CHKA 1 – CHKC 2 c – d (A2) CHKD 1 – CHKB 2
11.30-11.55 e – f (B1) CHKB 1 – CHKD 2 g – h (B2) CHKC 1 – CHKA 2
12.00-12.25 A3* ? – ? A4* ? – ?
12.30-12.55 B3* ? – ? B4* ? – ?
13.00-13.25 A5* ? – ? A6* ? – ?
13.30-13.55 B5* ? – ? B6* ? – ?

 

om de 3e en 4e plaats: 14.20 – 14.45 hal 2 nr. 2 poule A – nr. 2 poule B
?  – ?
om de 5e en 6e plaats: 14.20 – 14.45 hal 1 nr. 3 poule A – nr. 3 poule B
? – ?
om de 7e en 8e plaats: 14.50 – 15.15 hal 1 nr. 4 poule A – nr. 4 poule B *)
? – ?
om de 1e en 2e plaats: 15.10 – 15.35 hal 2 nr. 1 poule A – nr. 1 poule B
?  – ?

*) indien de wedstrijd de wedstrijd om de 5e en 6e plaats verlengd moet worden is de aanvangstijd van de wedstrijd om de 7e en 8e plaats vijf minuten na afloop van de wedstrijd om de 5e en 6e plaats

 

Nadat in elke poule alle ploegen één wedstrijd hebben gespeeld wordt in de betreffende  poule een tussenstand opgemaakt, waarbij achtereenvolgens het aantal behaalde winstpunten, het doelsaldo, het aantal gescoorde doelpunten en het lot bepalend zijn.

In de wedstrijden A3 en B3 spelen de, op dat moment, hoogst geklasseerde ploegen uit de beide poules tegen de, op dat moment, laagst geklasseerde ploegen uit hun poule; hebben in een poule deze ploegen al tegen elkaar gespeeld dan speelt in deze wedstrijd de, op dat moment, als hoogste geklasseerde ploeg tegen de, op dat moment als voorlaatste geklasseerde ploeg uit hun poule.

In wedstrijd A4 spelen de overblijvende ploegen uit poule A tegen elkaar, en in wedstrijd B4 spelen de overblijvende ploegen uit poule B tegen elkaar.

 

Nadat in elke poule alle ploegen twee wedstrijden hebben gespeeld wordt in de betreffende  poule een tussenstand opgemaakt, waarbij achtereenvolgens het aantal behaalde winstpunten, het doelsaldo, het aantal gescoorde doelpunten en het lot bepalend zijn.

In de wedstrijden A5 en B5 spelen de, op dat moment, hoogst geklasseerde ploegen uit de beide poules tegen de ploegen die zij nog niet hebben ontmoet.

In wedstrijd A6 spelen de overblijvende ploegen uit poule A tegen elkaar, en in wedstrijd B6 spelen de overblijvende ploegen uit poule B tegen elkaar.

Plattegrond sportcomplex Marienhoeve